Vásárlási feltételek

A rendelés feltétele minden esetben honlapunkon történő regisztrációval kezdődik.

A beérkező rendelést minden esetben visszaigazoljuk e-mailen, vagy telefonon.

A Szepes Mária Alapítvány vállalja, hogy a megrendelt könyveket legkésőbb a megrendelés kézhezvételét követő 10 munkanapon belül az Ön részére megküldi/személyesen átveheti. Banki átutalással történő rendelés/kifizetés esetében, a pénz beérkezéstől számított 10 munkanapon belül küldi a könyvet vagy a letöltő kódot.

A postaköltség a mindenkori postai díjak figyelembevételével történik, és a megrendelőt terheli!

Amennyiben probléma merülne fel a letöltéssel, illetve szállítással kapcsolatban, kérjük keresse meg mielőbb ügyfélszolgálatunkat

Telefon: +3630 9907607

Levelezési címünk

Budapest, 1026 Júlia utca 13.

Alapítványunk telefonszáma:

+36 30 990 76 07